• |
ide | kryesore

Taylor Swift reagon pas ndarjes nga Joe Alwyn

Paparazzi, SliderTaylor Swift zbuloi në mënyrë delikate se si po ia del pas ndarjes nga Joe Alwyn.

Gjatë koncertit të saj në Tampa, Fla, ajo vuri re një fans që mbante lart një tabelë ku shkruhej: “A je mirë?”Ndërsa këndonte këngën e saj hit “Delicate”, Swift, u përgjigj me me gishtin lart.Një klip i momentit që atëherë është bërë viral në mediat sociale, me fansat që shprehin mirënjohjen që idhulli i tyre duket se është në një vend relativisht të mirë pas ndarjes së saj.

“Kjo është kaq e lezetshme. Ne jemi të gjithë pak të shqetësuar,” shkroi një fans në një koment të TikTok. “Vajza jonë po kalon shumë në këtë moment.”Shtoi një tjetër, “Shpresoj që  të jetë mirë. Ajo është një njeri kaq i jashtëzakonshëm, më vjen mirë që një njeri tjetër i jashtëzakonshëm u kujdes ta pyeste!”

Siç raportoi Page Six në fillim të këtij muaji, dyshjau ndanë këtë pranverë pas gjashtë vitesh së bashku.”Nuk ishte dramatike,” tha një burim më 8 prill. “Marrëdhënia thjesht nuk po funksiononte.”

Taylor dhe Joe u takuan në Met Gala 2016 dhe filluan të takoheshin disa muaj më vonë, megjithëse lidhja e tyre nuk u bë publike deri në vitin 2017. Aktori i “Boy Erased” i tha Vogue UK në 2018 se ai ishte “i vetëdijshëm” për interesin e publikut në marrëdhënien e tij me  fituesen e Grammy. /Lapsi.al

 Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *