• |
ide | kryesore

Biznesmeni në Shëngjin u ekzekutua me shtatë plumba

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit
Shëngjin

Biznesmeni Ardian Nikulaj është qëlluar me 7 plumba në kokë dhe në trup ditën e sotme në Shëngjin.


Viktima rezulton i arrestuar më herët për armëmbajtje pa leje dhe kontrabandë e falsifikim.


Konkretisht në vitin 2003 ai është dënuar me katër muaj burg për armëmbajtje pa leje, kurse në vitin 2006 ka marrë gjobë për kontrabandë dhe falsifikim dokumentesh.1 Comment

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *