• |
ide | kryesore

Joe Alwyn shfaqet në publik pas ndarjes nga Taylor Swift

Paparazzi, SliderJoe Alwyn u pa për herë të parë që nga lajmi për ndarjen e tij nga Taylor Swift.

Aktori  u fotografua duke dalë nga një hotel në Londër të enjten teksa fliste në telefonin e tij. Dalja vjen gati dy javë pasi Page Six konfirmoi se Swift dhe Alwyn i dhanë fund marrëdhënies së tyre gjashtëvjeçare.

“Nuk ishte dramatike,” tha një burim më 8 prill, duke shtuar se marrëdhënia e çiftit “thjesht mbaroi”.Ish-çifti më parë ngriti dyshimin se romanca e tyre ishte në krizë kur fansat vunë re se aktori anglez nuk ishte parë duke mbështetur këngëtaren “Anti-Hero” në turneun e saj Eras, i cili filloi më 17 mars. Megjithatë, një burim i tha People në atë kohë se Joe do të “udhëtonte me Taylor kur të mundej”. Insajderi pohoi gjithashtu se ai ishte “super mbështetës i karrierës së saj”.

Swift dhe Alwyn nuk kanë folur ende publikisht për ndarjen e tyre, por artistja fituese e Grammy kohët e fundit sinjalizoi se ishte mirë kur ajo përshëndeti një fanse që mbante një letër  “Je OK?” në një nga koncertet e saj.

Dyshja kryqëzuan rrugët në Met Gala të 2016-ës dhe filluan të takoheshin fshehurazi disa muaj më vonë, por vetëm vitin e ardhshëm lidhja e tyre u bë kryefjalë. Swift dhe Alwyn ndezën vazhdimisht thashethemet për fejesë gjatë lidhjes së tyre; megjithatë, ata arritën ta mbanin jetën e tyre të dashurisë jashtëzakonisht private./Lapsi.alLini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *