• |
ide | kryesore

Berisha: Gjushi e besoi Ramën dhe gaboi, ai shkoi për kokën e Sajes

Arkiva, Lajme, Të fundit
Rama

Kryetari demokrat, Sali Berisha, publikoi një video nga zotimi i Edi Ramës se do jetë mik i Vangjush Dakos edhe nëse ai do jetë në burg.


“Gjushi e besoi dhe gaboi. Mik për mik ai shkoi për kokën e Sajes!,” shkruan Berisha.


Pas daljes nga burgu të Saimir Tahirit, ‘vendin’ e tij në qeli e zuri Vangjush Dako, një tjetër krah i djathtë i Edi Ramës.

Sërish ky i fundit ‘lau duart’ prej tij, duke thënë se tani të merret drejtësia me të.3 Comments

  1. si shpjegohet qe vetem te majtet po goditen???? andej nga e djathta i kane bere gjerat haptas, kane vrare njerez duke protestuar kunder korrupsionit dhe prape asnje levizje. ca po ndodh ne shqiperi????

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *