• |
ide | kryesore

Vendimet e kryesisë së PD/ Zbardhen emrat e deputetëve dhe anëtarëve që votuan pro dhe kundër

Lajme, Të fundit
deputetët e PD pas mbledhjes së kryesise

Janë zbardhur emrat e deputetëve dhe anëtarëve të kryesisë të PD, të cilët kanë votuar pro dhe kundër vendimeve të miratuara mes tensioneve dhe debateve.


Votuan pro
ENKELEJD ​ALIBEAJ
FLUTURA​AÇKA
JEMIN ​GJANA
TAULANT​ ZENELI
ENDRI​​ HASA
INDRIT ​SEFA
KRESHNIK ​ÇOLLAKU
ROLAND ​BEJKO
GENTIAN ​GABA
AGRON​ KAPLLANAJ
ARBI​​A GALLIU
FITIM ​​ZEKTHI
GAZMEND ​KODUZI
MERITA ​BAKIU
ORJOLA ​PAMPURI
TAULANDA ​JUPI
XHEMAL ​GJUNKSHI


Votuan kundër
Jonila Godole
Flamur Hoxha

Abstenuan
Jorida Tabaku
Juela Hamati
Oriela NebiajLini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *