• |
ide | kryesore

Aksident me dy të plagosur në Lezhë-Shkodër

Lajme, Të fundit
Aksident në Bypass-in e Fierit, dy të plagosur

Një aksident ka ndodhur në orët e para të mëngjesit të sotëm në aksin rrugor Lezhë-Shkodër.


Mësohet se një automjet ka dalë nga rruga dhe për pasojë kanë mbetur të plagosur dy persona.Ata janë dërguar në spital për të marrë ndihmë mjekësore, ndërsa njëri prej tyre ndodhet në gjendje të rëndë shëndetësore.

Ende nuk dihen shkaqet që çuan në këtë aksident, ndërsa policia dhe grupi hetimor ndodhen në vendngjarje dhe po hetojnë.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *