• |
ide | kryesore

Sa para do marrë Georgina nëse ndahet nga Cristiano Ronaldo?

Paparazzi, SliderMund të ketë pasur shumë thashetheme për lidhjen e Cristiano Ronaldos dhe Georgina Rodriguez, por ata vazhdojnë të ecin së bashku dhe të shfaqen në evente.

Pasi Georgina Rodriguez iu drejtua raportimeve se po kalojnë një krizë, cifti po bën gjithçka për të hequr aludimet në media. Në prapaskenë, megjithatë, duket se ata po përgatiten për të gjitha rezultatet e mundshme.  Një raport nga TV GUIA ka përshkruar se çfarë do të ndodhte pasi çifti të arrinte një lloj “marrëveshjeje paramartesore”.

Kjo marrëveshje ekziston në rast të problemeve mes çiftit dhe bashkë me të, Georgina do të merrte një mbështetje të rëndësishme ekonomike nëse ata ndaheshin.  Kjo marrëveshje me sa duket parashikon edhe që shtëpia e familjes në La Finca të Madridit do të kalonte në emër të saj dhe do të merrte një pagesë prej rreth 100 mijë euro.  Cristiano Ronaldo ka qenë në një lidhje afatgjatë me Georgina Rodriguez që nga viti 2017. Dyshja kanë dy fëmijë bashkë prindër tre të tjerë. Dyshja u takuan në një dyqan Gucci në Madrid, ku Rodriguez punonte shitëse. Më pas ata kryqëzuan rrugët në një festë përpara se futbollisti portugez t’i kërkonte asaj të dilnin në një takim./Lapsi.al

 Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *