• |
ide | kryesore

Megan Thee Stallion reagon ndaj postimit të Lanez

Paparazzi, Slider

Megan Thee Stallion më në fund ka folur pasi reperi Tory Lanez u dënua javën e kaluar me 10 vjet burg për sulmin ndaj saj.


“ Fu*k You të gjithë urrejtësit e mi. Asnjë nga ata që po bënit apo thonit nuk më thyen,” tha Stallion, gjatë një shfaqjeje në Festivalin Outside Lands në Parkun Golden Gate të San Franciskos. “Asgjë nga këto nuk po bënit apo thonit nuk më thyen.”Lanez, emri ligjor i të cilit është Daystar Peterson, iu drejtua dënimit të tij më 10 gusht, duke pretenduar se ai refuzon të “kërkojë falje për akuzat për të cilat jam dënuar gabimisht”.Reperi  u shpall fajtor për sulm ndaj Megan kur shpërtheu një debat mes të dyve pasi ata u larguan nga një festë në shtëpinë e Kylie Jenner në Hollywood Hills në korrik të vitit 2020.

“Nuk kam lejuar kurrë që një kohë e vështirë të më frikësojë. Nuk do të lejoj kurrë që burgu të ndikojë”, këmbënguli Lanez në një deklaratë të gjatë në Instagram. “Pavarësisht se si ata përpiqen t’i kthejnë fjalët e mia, unë gjithmonë kam ruajtur pafajësinë time dhe do ta bëj gjithmonë.”

Ai vazhdoi: “Këtë javë në gjykatë mora përgjegjësinë për të gjitha momentet verbale dhe intime që ndava me palët e përfshira.Në asnjë formë nuk kërkova falje për akuzat për të cilat jam dënuar gabimisht. Mbetem në qëndrimin që refuzoj të kërkoj falje për diçka që nuk e kam bërë”, shtoi ai./Lapsi.al

 Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *