• |
ide | kryesore

Pas asamblesë, Rama nxjerr kabinetin për shëtitje në kinema

Arkiva, Lajme, Të fundit
Rama

Kryeministri Edi Rama, menjëherë pas përfundimit të Asamblesë së PS, ku njoftoi ndryshimin e kabinetit, së bashku me ministra te tij kanë shkuar në Kinema.


Mësohet se Rama dhe kabineti i tij kanë qenë në kinema Millenium, për të parë shfaqjen e filmit dokumentar të BBC “Thesaret e Adriatikut – Shqipëri” me Bettany Hughes, i cili u shfaq në orën 20:00.Të pranishëm kanë qenë mes të tjerësh ministrat Anila Denaj, Ervin Mete, Elisa Spiropali, Mirela Kumbaro, Elva Margariti dhe Belinda Balluku.

Lexo më tej: Ndryshimet në qeveri/ Cilat janë kokat e ministreve që “preu” Rama 6 Comments

 1. Po sa rendesi ju jepni mbetjeve, hajdutave, gjakpiresive..lajm eshte ky aman..mos ju ka futur dhe ndonje te qire pas kinemase sipas modeleve te kurvave, nje kinema, nje sufllaqe dhe nje te qire..Beni lajme nje lidhje me ekonomine, drejtesine, streset e perditeshme qe has populli i thjeshte..

  1. Lulkurva eshte si ai bitheqiri i barcaletes me ariun….
   Nuk shkon per gjah…
   Por shkon te qihet…

 2. VIDEO/ Momente të shëmtuara nga shou i sforcuar i ‘bashkimit’ të demokratëve me Berishën ‘non grata’

  1. Rrote KARI komplet do thote dikush por skizofren shum i rrezikshem per Shqiperine dhe shqiptaret. Duhet zhdukur nje ore e me pare pasi ky sorrosian i rrezikshem do i beje vendit demin qe sja kan bete pushtuesit nder shekuj!

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *