• |
ide | kryesore

Megi Pojani në drejtimin e Përputhen

Paparazzi, Slider
Megi PojaniKiara Tito dhe Efi Dhedhes ishin dy emra që u përfolën se do të prezantonin sezonin e ri të “Për’Puthen” në Top Channel, por nuk do të jetë asnjë prej tyre. Programi do të moderohet nga Megi Pojani.

Pas përvojës si moderatore e “Big Brother VIP Fan Club”, Megit do t’i besohet reality show. “Isha në mes të stërvitjes me forcat speciale dhe u fsheha pas një kaçubeje vetëm për t’ju thënë që lajmi është i vërtetë. E përsëris – lajmi është i vërtetë, duhet të shkoj tani. Gotta go! Zbrazni karikatoret e puçjeveeee,” tha ajo e kontaktuar nga Top Channel.

“Prezantimi i Për’puthen është kthyer tashmë në një trampolinë të mirë për të bërë karrierë në Top Channel!” u shpreh autorja e programit, Olsa Muhameti. “E sa duket kjo e ka bërë këtë pozicion kaq shumë të kërkuar nga vajzat e ekranit dhe shoëbizit! Publiku këtë sezon ka qenë tifozi i shumë emrave, por si gjithmonë Top Channel suprizon dhe jam entuziaste që Megi Pojani do të prezantojë këtë sezon të pestë të Per’puthen!”2 Comments

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *