• |
ide | kryesore

Reshjet të dendura shiu në Gjermani, përmbytet autostrada, shënohet një aksident

Lajme, Të fundit

Gjermania është prekur nga reshjet e dendura të shiut. Shumë rrugë në vend janë përmbytur si pasojë e shiut dhe kjo ka sjellë kaos në trafik.


Si pasojë e reshjeve të dendura të shiut është shkaktuar edhe një aksident trafiku me pasojë një person të lënduar rëndë.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *