• |
ide | kryesore

Aksident në Lezhë, plagoset shoferi

Arkiva, Lajme, Të fundit
Aksident në Klos, humb jetën këmbësori, Greqi

Një kamion është përmbysur këtë mbrëmje në rrugën e vjetër Pllane – Rrubik në Lezhë. I plagosur mbeti drejtuesi i kamionit, i cili u dërgua në spitalin e Laçit. Ende nuk dihen shkaqet aksidentit. Paraprakisht dyshohet se mjeti ishte i ngarkuar me inerte dhe për shkak te shpejtësisë, drejtuesi i saj ka humbur kontrollin në një prej kthesave, duke u përmbysur. Policia ka nisur hetimet për aksidentin.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *