• |
ide | kryesore

Detaje nga muzikali “Mean Girls”

Paparazzi

Muzikali i filmit Mean Girls  i përshtatur nga komedia hit e Tina Fey-t e vitit 2004, do të shfaqet në kinema më 12 janar 2024.


Lajmi emocionues vjen vetëm pak javë përpara se fansat të festojnë  3 Tetor, një referencë  nga filmi i vitit 2004, në të cilin protagonistja Cady Heron i tregon Aaron Samuels ise çfarë dite është. “Është 3 tetor”, përgjigjet ajo.Projekti  përfshin Angourie Rice si Cady Heron, fillimisht e luajtur nga Lindsay Lohan në 2004. Asaj i bashkohen Reneé Rapp, Auli’i Cravalho, Jaquel Spivey, Tina Fey, Tim Meadows, Jenna Fischer, Busy Philipps, Avantika, Mahi Alam, Christopher Briney, Bebe Wood, Ashley Park, Connor Ratliff dhe Jon Hamm.

Në maj, Rice i tha ET se “kaloi kohën më të mirë” duke bërë filmin, i cili kishte përfunduar së fundmi xhirimet.

Ajo gjithashtu shtoi se Cady Heron e saj do të jetë paksa ndryshe nga ajo e Lohan. “Unë mendoj se sido që të ndodhë, asnjëherë dy njerëz  do të bëjnë të njëjtën gjë në të njëjtën mënyrë. Kështu që unë mendoj se sido që të jetë, do të jetë ndryshe,” tha ajo. “Edhe nëse keni dy aktorë në një dhomë për të thënë saktësisht të njëjtin fjalim, thjesht do të jetë ndryshe.”/Lapsi.al

 Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *