• |
ide | kryesore

Pas Ministrisë së Infrastrukturës, BKH godet në Agjencinë Kombëtare të Mjedisit

Arkiva, Lajme, Të fundit
BKH

Pas Ministrisë se Infrastrukturës, hetuesit e BKH ndaluan këtë herë në Agjencinë Kombëtare të Mjedisit. Siç kanë vepruar kohët e fundit, mësohet se janë sekuestruar dy celularë. Njeri telefon iu sekuestrua drejtorit N.P, ndërsa tjetri shefes së Sektorit V.Gj.


Agjencia Kombëtare e Mjedisit drejtohet nga Arta Dollani dhe ehte institucion në varësi të Ministrisë së Turizmit dhe Mjedisit.Burime nga BKH konfirmojnë për News24 dhe BalkanWeb se bëhet fjalë për një çështje korrupsioni.1 Comment

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *