• |
ide | kryesore

Përmirësohet gjëndja e Fedez, reagon Chiara Ferragni

Paparazzi, Slider
FedezDisa ditë më parë, Fedez u shtrua urgjentisht në spital për hemorragji të brendshme të shkaktuar nga dy ulçera anastomotike, teksa ishte e nevojshme ndërhyrja e menjëhershme kirurgjikale dhe transfuzione.

Ndërkohë që familjarët e tij u shprehën se gjendja ishte delikate e po luteshin për më të mirën, janë munduar të ruajnë kofidencialitetin maksimal gjatë kësaj periudhe.

Mirëpo, ka qenë vetë Chiara Ferragni e cili ka reaguar sot, nëpërmjet një postimi në ‘Instagram’-in e saj.

Ajo postoi një foto ku shfaqen duart e të gjithë familjes, përfshirë edhe qenushin e tyre, me ‘caption’:

‘Më në fund në shtëpi. Faleminderit për gjithë dashurinë dhe mbështetjen, asgjë nuk merret si e mirëqenë në këto momente.’

Fedez tashmë është kthyer në shtëpi dhe duket se gjendja e tij është e përmirësuar.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *