• |
ide | kryesore

Rikrijohen çiftet e reja në Love Island

Paparazzi, Slider
Rikrijohen


Hyrja e konkurrentes së re, “bombshell-it” Xhesiana ka trazuar pak ujërat në vilë.

Në rikrijimin e çifteve, ajo ka zgjedhur Denisin si partnerin e saj këtë javë, duke e larguar nga e dashura (ish e dashura?) e tij Xhesika.

Nëpërmjet një mesazhi edhe vajzat e tjera të vilës kanë fituar të drejtën të zgjedhin djalin me të cilin duan të bëhen çift këtë javë.

Ueda është e para që bën zgjedhjen dhe mes Arlindit dhe Xhulianos bëhet çift me Arlindin.

Erida zgjedh të bëhet çift me Aleksandros.

Xhesika zgjedh Xhulianon të bëhet çift.

Aishah dëshiron të bëhet çift me Everaldon.

Amadea është vazja e fundit dhe bëhet çift me Harisin.


1 Comment

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *