• |
ide | kryesore

Kush u largua nga vila e dashurisë së Love Island

Paparazzi, Slider
love island


Të eleminuarit e kësaj puntate në vilën e dashurisë ‘Love Island Albania’ janë Sofiela dhe Erato. Me votat e publikut Sofiela dhe Erato, Aisha dhe Everaldo u nominuam si më pak të preferuarit.

Por, gjatë spektaklit moderatorja Luana Vjollca propozoi një votim shtesë me votë unanime nga çiftet e ‘Love Island Albania’. Çifti që u votua për të qëndruar ishte Aisha dhe Everaldo, dhe automatikisht vota për t’u larguar i shkoi Sofielës dhe Eratos.

Spektakli nuk ka mbaruar ende dhe ka rezervuar shumë surpriza. Thuhet se një këngëtar do t’i bashkohet spektaklit, por emri nuk është bërë ende me dije. Mbetet ta zbulojmë LIVE.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *