• |
ide | kryesore

David Schwimmer shfaqet në publik pas ndarjes nga jeta të Matthew Perry

Paparazzi, SliderDavid Schwimmer u fotografua teksa ecte rrugëve të qytetit të Nju Jorkut pas vdekjes së mikut të tij për një kohë të gjatë, Matthew Perry.

Fotot e marra ekskluzivisht nga Page Six tregojnë aktorin e “American Crime Story” duke u larguar nga shtëpia e tij në Manhattan të hënën në mëngjes me një kapele bejsbolli blu. Aktori u përpoq të fshihte identitetin e tij në një maskë të bardhë . Ai i mbajti sytë të fokusuar në telefonin e tij, përpara se të hipte në një SUV të zi.

Schwimmer luajti së bashku me Perry në të gjitha 10 sezonet e sitcom-it ikonë, i cili u shfaq nga 1994 deri në 2004.

Aktori i “17 Again” ishte vetëm 54 vjeç kur u gjet pa jetë në xhakuzin e tij të shtunën. Shërbimet e urgjencës nxituan në shtëpinë e tij në Los Anxhelos pasi morën një telefonatë për një arrest kardiak nga asistenti i tij.

Një shkak zyrtar i vdekjes ende nuk është konfirmuar, por burime të zbatimit të ligjit i thanë TMZ se nuk kishte shenja të përdorimit të substancave.

Në kujtimet e tij, “Friends, Lovers, and Big Terrible Thing”, Matthew gjithashtu vuri në dukje se Jennifer Aniston u përball me të kur abuzimi i tij me substanca u bë i dukshëm për shokët e tij të grupit.

Megjithatë, burimi shtoi, “Ata janë të shkatërruar sepse ishin bashkë në kohët më të mira dhe më të këqija. Dhe kur Matty ishte i sëmurë, ata e mbrojtën ,u kujdesën për të,” vazhduan ata./Lapsi.al

 Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *