• |
ide | kryesore

Ariana Grande dhe Ethan Slater shfaqen sërish në publik

Paparazzi, Slider


Ariana Grande dhe Ethan Slater po fillojnë Broadway-in e tyre! Çifti i ri i përfolur u panë në prapaskenë në Gutenberg!The Musical! ku pozuan me yjet e spektaklit, Andrew Rannells dhe Josh Gad.

Rannells postoi foto me ta në prapaskenë në Instagram, duke shkruar, “Ne u argëtuam shumë në Schlimmer dje! Ethan Slater i Spamalot dhe Michael Urie! Dy djem të mrekullueshëm. Plus Ariana Grande! Ishte një e diel perfekte. Shkoni shikoni Spamalot !”

Romanca e Ariana dhe Ethan u raportua për herë të parë në korrik, periudhë gjatë së cilës Grande ishte në proces të finalizimit të divorcit të saj nga Dalton Gomez. Divorci u përfundua zyrtarisht më 6 tetor. Slater u nda zyrtarisht nga gruaja Lilly Jay më 26 korrik.

Një burim i tha ET se gjërat kanë shkuar mirë mes Grande dhe Slater, duke vënë në dukje se dyshja janë “në të njëjtën faqe” dhe “ende shumë të emocionuar për marrëdhënien e tyre.

“Ariana mendon se Ethan është jashtëzakonisht i talentuar, i pëlqen që ata mund të lidhen me njëri-tjetrin dhe që ai e sfidon atë; artistikisht,” ndau burimi. “Ethan dëshiron më të mirën për Arianën dhe për veten si çift. Ata mbështesin dhe suportojnë njëri-tjetrin.”/Lapsi.al


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *