• |
ide | kryesore

Travis Barker flet për kritikat ndaj videos së tij virale

PaparazziTravis Barker nuk pendohet që i ka rënë daulles gjatë lindjes së Kourtney Kardashian.

Rokeri Blink-182 qeshi me kritikat për videon e tij virale në dhomën e lindjes përmes Twitter të shtunën. Muzikanti,thjesht përdori një emoji të qeshur për t’iu përgjigjur një artikulli të Barstool Sports që zbuloi se ishte kritikuar në TikTok.

Ndërsa shumë më parë e quajtën “të bezdisshme”, fansat e Barker ndanë mbështetjen e tyre me postime në Twitter gjatë fundjavës.

“Duke kjo është e mrekullueshme,” shkroi një përdorues. “Është  një nderim i tillë për fëmijën tuaj. .” Një tjetër pretendoi se “vetëm fansat e vërtetë” do ta kuptonin vendimin e diskutueshëm të kandidatit për Grammy.

Sa i përket Kardashian, ylli i realitetit ende nuk ka folur për situatën ose lindjen e djalit të tyre, Rocky.

Krijuesja e Poosh, 44, mirëpriti fëmijën nr. 4, fëmijën e saj të parë me Barker, në fillim të këtij muaji. I vogli iu bashkua vëllezërve dhe motrave Mason, 13, Penelope, 11 dhe Reign, 8, të cilët alumi i “Keeping Up With the Kardashians” i ndan me  Scott Disick, si dhe dy fëmijët e Barker dhe ish-gruas Shanna Moakler – djali Landon. 20, dhe vajza Alabama, 17./Lapsi.alLini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *