• |
ide | kryesore

Travis Kelce reagon pas mbështetjes së Taylor Swift

Paparazzi, SliderTravis Kelce është mirënjohës për mbështetjen e Taylor Swift.

Ndërsa Kansas City Chiefs arriti kohët e fundit një tjetër moment historik në karrierë, këngëtarja e “Karma” shprehu lumturinë e saj në një postim festiv në mediat sociale për nder të tij.

Kansas City Chiefs ndau një imazh të Travis në Instagram të hënën, duke pranuar suksesin e tij. Fansat e vunë re shpejt se Taylor ishte ndër ata që “i pëlqente” imazhi.

“Faleminderit, Tay, e vlerësoj mbështetjen tënde në faqen e  Chiefs”, tha Travis në episodin e të mërkurës në podkastin e tij New Heights, pasi pranoi me përulësi se vetë statistikat ishin disi të tepërta. “Ne nuk kemi nevojë të themi urime sa herë që arrij në një numër të plotë,” vuri në dukje ai.

Fansat e Swift gjithashtu kanë treguar me zë të lartë dhe krenari mbështetjen e tyre për Travis në ndeshjet e tij të fundit. Përpara ndeshjes së tij kundër Jason’s Eagles më 20 nëntor, Travis u pa duke buzëqeshur dhe duke  përshëndetur një tifozi që mbante një poster ku shkruhej “Karma është djali i Chiefs”.

Të dielën, ndërsa Travis’ Chiefs shënoi një fitore kundër Las Vegas Raiders, Swift po performonte shfaqjen e saj të fundit Eras Tour të vitit 2023 në Brazil. Të nesërmen, avioni i saj privat u ul në Kansas City për një vizitë me Travis.

Një burim i tha kohët e fundit ET se “çifti po planifikon të kalojë më shumë kohë së bashku” gjatë dhjetorit dhe janarit.

“Taylor dhe Travis  kanë shumë të përbashkëta”, shtoi burimi. “Të dy janë jashtëzakonisht të afërt me familjet e tyre dhe ndajnë të njëjtat pikëpamje për shumë gjëra.”/Lapsi.alLini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *