• |
ide | kryesore

Video/ Neymar i shkruan në privat, influencuesja i publikon: Biancardi s’mundet më, mbyll raportin me O’Ney

Sport, Video
NeymarAjo e fali pafundësisht, i dha çdo lloj lirie, qoftë edhe seksuale. Të gjitha këto për të mbajtur të bashkuar “familjen”, së cilës i ishte bashkuar pak kohë më parë Mavie. Megjithatë, tani, pas një tjetër skandali që ka shpërthyer në rrjetet sociale, Bruna Biancardi ka vendosur t’i japë fund përfundimisht lidhjes së saj me Neymar Jr.

Në fakt, në Brazil flitet vetëm për mesazhet e zjarrta që sulmuesi i ka dërguar një influencuese braziliane. Çështja është se mesazhet, vajza i ka bërë publike, duke ngritur bujë të re mediatike.

BRUNA I THOTË LAMTUMIRË NEYMAR

“Për shkak se jam i ekspozuar çdo ditë ndaj informacioneve, supozimeve dhe batutave, ju bëj me dije se nuk jam në një lidhje. Ne jemi prindërit e Mavie dhe kjo është arsyeja e lidhjes sonë”. Këto janë fjalët e shkruara në një histori në Instagram nga Biancardi. Bruna, në thelb, e zyrtarizoi divorcin e saj me Neymar pas një përpjekjeje tjetër për një flirt me një modele nga babai i vajzës së saj. Modelja në fjalë, influencuese braziliane quhet Aline Faria. Ajo ka bërë publike mesazhet plot kërkesa të nxehta që i ka dërguar sulmuesi i Al-Hilal.

Në chat, O’Ney i kërkon vajzës t’i dërgojë foto nudo. E si përgjigje ajo i thotë se nëse dëshiron ta shohë të zhveshur, duhet të abonohet në profilin e saj OnlyFans. “Ke foto nudo. Kur të jem në Sao Paulo do të njoftoj”, i thotë ish-lojtari i Barcelonës dhe PSG-së. “Kam disa,” i përgjigjet ajo. Këmbëngulja e Neymar është evidente, në kontrast me vendosmërinë e influencueses në mospërmbushjen e kërkesave të tij.

Një tjetër skandal, një tjetër aferë e turpshme për lojtarin brazilian, aktualisht jashtë fushës për shkak të dëmtimit të rëndë të pësuar disa javë më parë. Ish-partnerja tashmë, Bruna dhe e vogla Mavie, janë ato që preken më shumë dhe po vuajnë pasojat.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *