• |
ide | kryesore

Publicistja e Swift zbulon nëse ajo ka qenë e martuar me Joe Alwyn

Paparazzi, SliderPublicistja prej shumë kohësh e Taylor Swift hodhi poshtë thashethemet se këngëtarja ishte martuar fshehurazi me ish të dashurin e saj Joe Alwyn para ndarjes së tyre.

Në mediat sociale të enjten, Tree Paine goditi llogarinë e Instagramit të thashethemeve të famshëm Deuxmoi për pretendimin se 12-herë fituesja e  Grammy-t u martua në 2020 ose 2021.

“Mjaft me këto gënjeshtra të sajuara për Taylor nga Deuxmoi. Asnjëherë nuk ka pasur një martesë apo ceremoni të asnjë lloji. Kjo është një gjë e çmendur për të postuar,” shkroi Paine në X. “Është koha që ju të mbani përgjegjësi për dhimbjen dhe traumën që shkaktoni me postime si këto.”

Menjëherë pasi Paine sulmoi faqen e thashethemeve në mediat sociale, Deuxmoi kritikoi “zgjedhjen e fjalëve” të publicistes përpara se ai t’i kërkonte falje këngëtares.

“Epo, unë fitoj zero dollarë nga gënjeshtra.. a mund të thonë publicistët të njëjtën gjë,” thuhej në përgjigje, pavarësisht se pronari i llogarisë kishte një marrëveshje fitimprurëse librash dhe podcast të quajtur “Deux U”.

“Gjithashtu, të lidhësh diçka që i referohet diçkaje që ka ndodhur vite më parë me ‘dhimbjen dhe traumën’ pas asaj që sapo ka ndodhur duket si një zgjedhje e dobët fjalësh,” vazhdoi përgjigja. “Sido që të jetë, unë i kërkoj falje Taylor.”

Swift u nda me Alwyn në prill pas gjashtë vitesh lidhje. Ndarja e ish-çiftit nuk ishte “dramatike”, tha një burim për Page Six në atë kohë. “Marrëdhënia sapo kaloi rrjedhën e saj.” Dyshja , të cilët filluan romancën e tyre në vitin 2016, nuk e kanë trajtuar ndarjen që kur u larguan./Lapsi.alLini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *