• |
ide | kryesore

Demi Lovato flet për mbështetjen e Taylor Swift

Paparazzi, SliderKur Demi Lovato kishte nevojë për pak besim gjatë kthimit të saj në skenë, ajo iu drejtua Taylor Swift.

Në shtator, Lovato u kthye në MTV Video Music Awards, ku performoi versione rock të disa prej hiteve të saj më të mëdha. Në episodin e së enjtes në emisionin Jennifer Hudson, këngëtarja “Tell Me You Love Me” tregon se si Swift e mbështeti atë gjatë performancës së saj.

“Ishte shumë argëtuese”, thotë ajo për daljen në skenë. “Kam kaluar një kohë kaq të mrekullueshme. Më duhej të performoja versione të rinovuara të disa prej këngëve të mia, kështu versione rock të disa prej hiteve të mia më të mëdha. Ishte vërtet argëtuese.”

Ajo shton, “Ju e dini se duke më brohoritur ishte Taylor Swift, Kelsea Balerini dhe ishte bukur. Unë isha nervoze por sapo pashë njerëz në audiencë që më brohorosnin, thashë: “Uau, mund ta bëj!'”

Ndërsa Lovato gjeti mbështetje te artistët e tjerë, misioni i saj është të vazhdojë të jetë një mbështetje për të tjerët.

“Gjithmonë kam dashur modelin që nuk e kam pasur kurrë duke u rritur”, i tha Demi Hudson-it . “Kur fola për çrregullimin tim të të ngrënit në Hollywood, nuk kishte asnjë të ri që fliste për çrregullimet e të ngrënit që unë i njihja. Doja të ishte dikush i tillë për brezin tim. Duke thënë, “E dini se për çfarë është mirë të flisni? Shëndeti juaj mendor. Unë dua të jem personi që është frymëzimi për 13-vjeçarin në shtëpi që po lufton me të njëjtat probleme që kisha unë.”/Lapsi.alLini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *