• |
ide | kryesore

Sophie Turner konfirmon romancën me Peregrine Pearson

Paparazzi, SliderSophie Turner dhe Peregrine Pearson kanë konfirmuar romancën e tyre të dashurisë.

Dyshja u shfaqën të premten në mëngjes në Londër. Ai u pa duke përkëdhelur faqen e saj dhe buzëqeshnin ndërsa ecnin dhe mbanin duart.   Fakti që dyshja ishin në publik për të ndarë një moment të butë nuk duhet të jetë befasi, pasi një burim i tha ET se “Sophie dhe Perry definitivisht nuk po përpiqen të fshihen. Ajo dukej e lumtur që të gjithë e dinin se kishte një burrë të ri në jetën e saj.”

Burimi shtoi: “Ata kanë kaluar ditët e fundit së bashku në Londër dhe janë pak a shumë të pandashëm. Duket sikur ajo definitivisht ka kaluar nga e gjithë drama me Joe.” Dyshja shkuan gjithashtu në Winter Wonderland, panairin vjetor të Krishtlindjeve në Hyde Park.

Kjo nuk është hera e parë që Turner dhe Pearson janë parë të afërt. Ata ishin ë Paris vetëm disa ditë para Halloween. Dhe kjo dalje erdhi gati dy muaj pasi bashkëshorti i saj i larguar, Joe Jonas, bëri kërkesë për divorc nga aktorja./Lapsi.al

 

 Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *