• |
ide | kryesore

Sophie Turner flet për raportin me Joe Jonas pas ndarjes

Paparazzi, SliderSophie Turner reflektoi mbi marrëdhënien e saj me Joe Jonas, me të cilin u nda pas katër vitesh martesë, dhe se si ajo e sheh dinamikën e tyre bashkë-prindërore pas betejës së tyre për kujdestarinë.

“Jam e pakënaqur me mënyrën se si gjithçka ka luajtur, veçanërisht kur bëhet fjalë për fëmijët e mi,” i tha Sophie British Vogue në një intervistë të botuar më 15 maj. “Ato janë viktima në të gjithë këtë. Por unë mendoj se ne po bëjmë më të mirën që mundemi”.

28-vjeçarja, e cila ndan vajzat Willa Jonas, 3, dhe Delphine Jonas, 22 muajshe, me këngëtarin e Jonas Brothers, po punon për zhvillimin e një partneriteti të ri me ish-in e saj.

Kam besim se mund ta kuptojmë,” vazhdoi Sophie. “Joe është një baba i shkëlqyer për fëmijët tanë dhe kjo është gjithçka që unë mund të kërkoj.”

Më pak se dy javë pasi Joe paraqiti kërkesën për divorc në shtator, ajo ngriti një padi për “mbajtjen e gabuar” të vajzave të tyre në SHBA. Pas një mosmarrëveshjeje se ku do t’i rrisnin fëmijët e tyre, ata arritën një marrëveshje në tetor që vajzat të shpenzonin në mënyrë të barabartë kohë në SHBA dhe MB dhe Sophie hoqi padinë.

Aktorja e Dark Phoenix është optimiste se një ditë, të dyja palët e familjeve të vajzave të tyre do të kalojnë raste të veçanta së bashku.

Ëndrra ime është të kem një Krishtlindje të madhe ku vajzat e mia mund të kenë babanë e tyre atje, të gjithë familjen e Joe, gjyshërit e tyre”, shtoi ajo. “Thjesht dua që vajzat të ndihen të dashuruara dhe të gjithë të shfaqen për to”.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *