• |
ide | kryesore

Grabitje me armë në një banesë në Prush, shkëmbim zjarri mes autorëve dhe policisë

Lajme, Të fundit
njeriuNjë tentativë grabitje ka ndodhur pasditen e sotme në fshatin Prush të Tiranës. Disa persona kanë tentuar të vidhnin me armë një banesë. Familjarët kanë njoftuar policinë në kohë dhe forcat e rendit kanë shkuar drejt vendit të ngjarjes.

Autorët e grabitjes kanë qëlluar edhe drejt forcave të rendit. Ndërkaq, edhe policia iu është kundërpërgjigjur po me armë zjarrit. Fatmirësisht nuk ka asnjë person të lënduar. Policia është vënë në ndjekje të autorëve.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *