• |
ide | kryesore

Netflix zbulon detaje nga projekti i ri i Meghan dhe Harry

Paparazzi, SliderBela Bajaria, shefi i përmbajtjes së Netflix, zbuloi se për çfarë lloj projektesh po punojnë Princi Harry dhe Meghan Markle për transmetuesin nën marrëveshjen e tyre të vlerësuar prej 100 milionë dollarësh me platformën.

Ata kanë disa gjëra për të cilat po punojnë me Brandon“, tha Riegg, kreu i shfaqjeve të Netflix, Bajaria. “Ata kanë një film në zhvillim; një seri [e shkruar] për të cilën po punojnë.”

Familjarët pseudo-mbretërorë nënshkruan marrëveshjen e tyre me Netflix në shtator 2020. Në atë kohë, ata pretenduan se Archewell Productions do të krijonte dokumentarë, filma artistikë, shfaqje me skenar dhe shfaqje për fëmijë për platformën.

Dokumentari “Harry & Meghan” u publikua në dhjetor 2022 dhe dha një vështrim intim në jetën e tyre të re në Kaliforni pasi u larguan si anëtarë të vjetër të familjes mbretërore në janar 2020.

Ata gjithashtu realizuan produksionin ekzekutiv të filmave dokumentarë të Netflix “Live To Lead”, . “Heart of Invictus”, një dokumentar që ndjek atletët që përgatiten për Lojërat Invictus të themeluara nga Harry, u shfaq në transmetues në gusht./Lapsi.alLini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *