• |
ide | kryesore

Zbulohen interpretuesit e Oscars 2024

Paparazzi, SliderTë mërkurën, producentët për Oscars 2024 njoftuan interpretuesit që do të dalin në skenë në shfaqjen e ardhshme të çmimeve.

Ryan Gosling do të performojë këngën e tij epike të Barbie, “I’m Just Ken”, të cilit iu bashkua Mark Ronson, i cili shkroi dhe prodhoi këngën me Andrew Wyatt.

Billie Eilish dhe vëllai Finneas O’Connell do të ngjiten gjithashtu në skenë me baladën e tyre Barbie, “What Was I Made For?” Për më tepër, Becky G do të këndojë “The Fire Inside” nga Flamin’ Hot, Jon Batiste do të performojë këngën e tij, “It Never Went Away”, nga American Symphony dhe Scott George do t’i bashkohet Osage Singers për një performancë të fuqishme të ” Wahzhazhe.

Njoftimi i interpretuesve vjen menjëherë pasi u zbulua raundi i parë i prezantuesve për Oscar-in e këtij viti. Talentët shtesë që do t’i bashkohen shfaqjes do të shpallen në javët në vijim, tha Akademia.

Ceremonia Oscar 2024, e organizuar nga Jimmy Kimmel, do të mbahet më 10 mars./Lapsi.al

 Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *