• |
ide | kryesore

Elon Musk zbulon emrin e aktorit që duhet të luajë në filmin e tij

Paparazzi, SliderNë ceremoninë e 10-të të Çmimit Breakthrough të shtunën, miliarderi Elon Musk mori një moment për të ndarë mendimet e tij mbi filmin biografik të ardhshëm për jetën e tij, të drejtuar nga regjisori,Darren Aronofsky.

Kur Deidre Behar e ET pyeti se kush duhet ta portretizojë atë në ekranin e madh, Musk e shmangi pyetjen , duke u përgjigjur: “Kush mendoni se duhet të luajë?”

Megjithatë, kur u ngrit sugjerimi i Bradley Cooper, Musk nuk mundi të mos qeshte, duke u përgjigjur me sugjerimin e tij, “Uh, po për Benedict Cumberbatch?

Mes të qeshjeve, Musk më pas iu drejtua drejtpërdrejt Cumberbatch përmes kamerës, duke i thënë: “Në rregull, Benedict, çfarë mendon?”

Musk ndau gjithashtu një vështrim në përpjekjet e tij për eksplorimin e hapësirës, duke zbuluar diskutimet me Tom Cruise rreth filmimit të një filmi Mission: Impossible në hapësirë.

Musk bëri të ditur, “Tom Cruise ka thënë se dëshiron të bëjë Misioni Impossible në hapësirë. Ne kemi pasur disa diskutime, por nuk jam i sigurt.”

Historia e miliarderit të diskutueshëm të teknologjisë do të përshtatet në një film të bazuar në librin e Walter Isaacson, Elon Musk, dhe me regji dhe prodhuar nga Aronofsky.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *