• |
ide | kryesore

Artan Fuga fiton betejën me Covid

Profesori dhe akademiku Artan Fuga ia del me sukses të fitojë betejën ndaj koronavirusit. Sipas asaj çfarë njofton vetë Fuga …

Kthehu