• |
ide | kryesore

Titanik, sërish në kinema

Kanë kaluar njëzet vjet që kur Leonardo DiCapro dhe Kate Winslet morën gjithë vëmendjen e publikut falë historisë së dashurisë …

Tom Hardy promovon filmin e ri

Tom Hardy, ka promovuar  filmin e tij të fundit “Venom”, që ka të bëjë me personazhin e famshëm të Marvelit, …