• |
ide | kryesore
rodrigez.jpg

Ju prezantojmë Mariana Rodriguez

Emri i saj nuk thotë gjë por mbiemri mund të jetë një garanci. Mariana Rodriguez, 24 vjeçare, me origjinë venezueljane …

dafina z.jpg

Dafina Zeqiri nuk i duron dot rrobat

Këngëtarja Dafina Zeqiri ka postuar së fundmi një tjetër foto nudo në rrjetin social Tëitter. Kosovarja ka realizuar një set …

rihana ne itali.JPG

Rihanna shijon pushimet në Itali

Pas Kaprit është rradha e ishullit Eolie. Pushimet e Rihannas në Itali nuk kanë të ndalur dhe këngëtarja vazhdon të …

me i gjati.jpg

Vdes njeriu më i gjatë në botë

Ka vdekur në Ukrainë ai që deri sot, ishte konsideruar “njeriu më i gjatë” në botë. Leonid Stadnik, 43 vjeçar …

Kthehu