• |
ide | kryesore
elvana-550x450-550x265.jpg

30 vjetori i Elvanës!(FOTO)

Pas klipit “Lelja’ dhe mbylljes së epokës dashuri & muzikë me Flori Mumajesin, këngëtarja e njohur Elvana Gjata duket se …

Kthehu