• |
ide | kryesore
ryan-gosling-eva-mendesOK.jpg

Eva Mendez bëhet nënë

Sipas tabloidëve dhe mediave kryesore aktorja 40-vjeçare Eva Mendez është bërë nënë. E martuar me aktorin 33-vjeçar Ryan Gosling ajo …

rita_7293.jpg

Kur zbërthen këmishën Rita Ora

Jemi mësuar ta shohim Rita Orën të veshur me ngjyra që shpeshherë janë të guximshme. Por, këtë herë këngëtarja kishte …

ceca.jpg

Ceca është terroriste

Të jesh e bukur nuk do të thotë se nuk mund të jesh e rrezikshme. Të paktën kjo vlen për …

Kthehu