• |
ide | kryesore
15826023_1154354677997093_8890639444287347_n.jpg

Sadiku shkon te Lugano e Tramezzanit

Klubet e Luganos dhe Zyrihut e kanë bërë zyrtare tashmë transferimin e sulmuesit të kombëtares shqiptare, Armando Sadiku. Shqiptari lë …

Ilir-Daja-2-1-658x438.jpg

Zyrtare/ Ilir Daja merr Skënderbeun

Viti i ri sjell ndryshime rrënjësore të Skënderbeu. Klubi korçar ka zgjidhur me marrëveshje kontratën me Andrea Agostinellin, i cili …

Berisha-Atalanta-490x263.jpg

Berisha drejt kthimit në portë

Etrit Berisha me shumë gjasa do ta shkelë fushën e lojës më herët nga sa ishte parashikuar.  Portieri shqiptar i …

Kthehu