• |
ide | kryesore
albert.jpg

Qëllohet nga tribuna, vdes futbollisti

Një ngjarje tragjike ka tronditur futbollin algjerian dhe opinionin publik në atë vend. Albert Ebosse, futbollisti i ekipit Js Kabilye …

shaktar.jpg

Bomba mbi stadiumin e Shakhtar Donetsk

Gjithmonë edhe më i lartë tensioni mes Ukrainës dhe Rusisë. Dy bomba kanë shpërthyer në “Donbass Arena” të Donjeckut, një …

mattia-destro1_0.jpg

Destro drejt Milanit

Milani këmbëngul për sulmuesin e Romës, Mattia Destro. Mësohet se pas një bisede telefonike ka patur edhe një takim në …