• |
ide | kryesore
policia.jpg

Bravo çuna!

Policia e mobilizuar për të ndjekur këmba këmbës krimin e organizuar.

era istrefi.jpg

Dehet Era Istrefi

Era Istrefi, vetëm 19 vjeçare ka nxjerrë këngën e saj të tretë, "E dehun". Një variacion kreativ mbi hitin e …

elvana1.jpg

Elvana Gjata një tjetër hit

Kënga "Disco Disco" arrin në rreth 2 milion klikime. Tjetër sukses i Florit, Elvanës dhe Kaos nga Prishtina.

indila.jpg

La derniere danse.

Kenga e fundit e Indila qe deri tani ka arritur rreth 48 milion klikime ne youtube.