• |
ide | kryesore
shaqiri ii.jpg

Shaqiri: Nuk largohem nga FC Bayern

Xherdan Shaqiri u ka dhënë fund zërave për një largim të mundshëm të tij nga Bajern Munchen. Ggjithçka është shkruar …

angelina.jpg

Brad dhe Angelina martohen në film

Kanë filluar të bijnë këmbanat e martesës për  Brad Pitt dhe Angelina Jolie… ose aty afër. Ndërkohë që  të gjithë …

hernandez.jpg

Chicharito, sulmuesi i ri i Interit

Javier Hernandez, i njohur si “Chicharito”, është një prej lojëtarëve të rinj të Inter-it. Klubi zikaltër e ka mbyllur marrëveshjen …

amy.jpg

Tre vite me dhe pa Amy-n

Sot, më 23 korrik, bëhen tre vjet që kur këngëtarja britanike, Amy ëinehouse, është ndarë nga jeta. Aji u gjend …

mand edit.jpg

Partia e Fortë e Edi Ramës

Opozita lodhet më kot duke numëruar ditët kur kryeministri Edi Rama do të dalë të distancohet apo të dënojë veprimet …

Kthehu