• |
ide | kryesore

Videoja e Demi More shkakton trazira, akuzohet per ngacmim seksual (Video)

Paparazzi

Një video shqetësuese e aktores Demi Moore ‘duke abuzuar seksualisht’ një fëmijë në një festë të Hollivudit duket se ka shkaktuar jo pak trazira.

Video, nga Entertainment Tonight, tregon Moore, në moshëm 19 vjeçare, duke puthur një djalë adoleshent në mënyrë të përsëritur në festën e ditëlindjes së tij të 15-të.

Klipi, i cila ishte regjistruar në vitin 1982, ka qenë në internet për disa kohë, por është rishfaqur midis akuzave të shumta të abuzimit seksual të fëmijëve në Hollywood gjatë javëve të fundit.Djaloshi në video është Philip Tanzini, shoqëruesi i Demy në General Hospital.

Në video, ajo pretendon se e dashuron Philip, duke folur me kamera për dashurinë e saj për të.Philip tregon për kamerën se çifti do të martohej dhe implikon njerëzit që të mos ja zbulojnë këtë gjë bashkëshortit të Demi-t. Demi ishte e martuar me Freedie Moore që në moshën 17 vjeçare dhe ishte ende e martuar në kohën kur klipi në ditëlindjen e Philip ishte filmuar.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu