• |
ide | kryesore

Thasë me drogë në bagazhin e makinës, policia prangos 3 trafikantët në Tiranë

Lajme, Të fundit

Tre persona kanë përfunduar në prangat e policisë së Tiranës, në një operacion antidrogë ku u sekuestruan 65,6 kilogramë kanabis. Bashkim Joca, 46 vjeç, Albi Joca, 19 vjeç dhe Mirel Joca, 18 vjeç, të tre banues në fshatin Shëngjergj u arrestuan të martën rreth orës 20:00 në vendin e quajtur “Gurorja e Kllojkës”.

“Në bazë të informacioneve të marra në rrugë operative që dispononte Seksioni për Hetimin e Narkotikëve në Drejtorinë Vendore të Policisë Tiranë, në drejtim të goditjes së veprimtarise së kundraligjshme në fushën e narkotikëve, ka rezultuar se Bashkim Joca, Albi Joca dhe Mirel Joca në bashkëpunim me njeri – tjetrin, kryenin aktivitetin e kundraligjshëm të shitjes së lëndëve narkotike në sasi të konsiderueshme, personave të ndryshëm në zonën e Saukut, Berzhitës, Kllojkës, etj”, – thuhet një njoftim të policisë.

1 Comment

  1. pse qfare pritet te gjeni moll,domate.patate.jo ne ridhjerjen e qelbesirave stalin enver edvin thaset jan te mbushur o me tritol,lesh negjmije,jastek griselde ose me kanabis e kokain.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu