• |
ide | kryesore

Kapet 500 kg kanabis në Tepelenë

Lajme, Të fundit

Rreth 500 kilogramë kanabis janë sekuestruar nga Policia e Tepelenës.

Kapja e drogës u bë e mundur në fshatin Kordhaj.

Një person, identiteti i të cilit nuk bëhet i ditur është vënë në pranga.

Në përditësim…

1 Comment

 1. Shikoni tani se si nje fakt i thjeshte i kronikes se zeze do te komentohet ne 2 menyra te ndryshme ketu ne ket eportal.

  xxxx do te shkruaje (bravo policia qe e kapi)

  Populli do te shkruaje ( kanabizimi i shqiperise)

  dhe _ari , komentuesi emblematik i ketij portali, do te shkruaje ( njgjala , palla , mushkonja , negjmie , qefeni ejt etj)

  Po une cfare do te shkruaj ?

  Bravo policia do shkruaj , se ne fund te fundit ajo e kapi. Cte shkruaj tjeter ?

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu