• |
ide | kryesore

Një tjetër humbje e madhe, ndërron jetë rreperi Craig Mack (Foto/Video)

Paparazzi, Slider

Një tjetër humbje e madhe ka tronditur botën e muzikës. Craig Mack I njohur për hitin “I’ll be missing you” ka ndërruar jetë në moshën 46-vjeçare për shkak të një ataku kardiak. Në një deklaratë për “Daily Neës” miku dhe njëkohësisht producenti I tij Alvin Toney ka thënë se rreperi ishte I shtruar në spital dhe se e dinte që do të vdiste. Craig ishte besimtar dhe frika nga vdekja e ndoqi deri në momentin e fundit. “Doja shumë që bota ta njihte, ta shijonte talentin e tij, por ai nuk donte, ishte besimtar dhe donte të shkonte në kishë”.Karriera e Mack pati një periudhë të artë falë ndihmës së P-Diddy dhe kënga e tij “I`ll be missing you” njihet nga të gjithë. Miq e fansa të tij kanë shprehur keqardhjen për humbjen e tij.

R.I.P TO MY MAIN MAN CRAIG MACK ANOTHER GREAT ONE GONE….

A post shared by Biz Markie (@officialbizmarkie) on

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu