• |
ide | kryesore

Policia greke arreston shqiptarin me 30 kg kanabis në makinë

Lajme

Një 33-vjeçar shqiptar është arrestuar nga policia greke për trafik të lëndëve narkotike.

Shqiptari u arrestua në afërsi të Kozanit. Në makinën me të cilën udhëtonte 33-vjeçare, policia greke gjeti 30.7 kilogramë kanabis.

Sasia e drogës ishte e paketuar dhe e ndarë në dy çanta udhëtimi.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu