• |
ide | kryesore

Rama mohon audio-përgjimin e vëllait të Fatmir Xhafajt 

Lajme, Të fundit

Deklaratën e Taulant Ballës nga Kryesia e Kuvendit, se Partia Demokratike ka fabrikuar akuza ndaj vëllait të ministrit të Brendshëm dhe ka paguar një person me të shkuar kriminale për të dhënë një dëshmi të gënjeshtërt, kryeministri Edi Rama e ka publikuar live në Facebook-un e tij.

Rama shkruan në Facebook se dëshmia e sotme e Albert Veliut është akti i dytë i shfaqjes së PD-së, të cilën ironikisht e quan “SHQUPI AUDIOVIDEO.shpik”. Rama shkruan se është e domosdoshme që kjo veprimtari, sipas tij e paligjshme, duhet të hetohet dhe ndëshkohet.

“ERTV Live: Kryetari i Grupit Socialist, Taulant Balla, mbi aktin e dytë të shfaqjes “SHQUPI AUDIOVIDEO.shpik” dhe domosdoshmërinë e hetimit e ndëshkimit të kësaj veprimtarie të paligjshme mashtrimi të opinionit publik.” – ka shkruar Rama tek video e deklaratës së Ballës.

PS për dëshminë e skafistit: PD është shndërruar në një organizatë kriminale 

Rrëfimi i plotë/ Skafisti rrëzon alibinë e Ramës dhe Xhafajt për trafikun e drogës 

©LAPSI.AL 

5 Comments

  1. er tv esht qenef tev enver rama tv.solli nga ter bota kriminel si frroket,ndoket,prengat,doshet,roshet,artur busha,tahira,balila,xhelili,pjerdh e dhin ndrea,agrona,gerona,hajvona siq esht vet DHJERJA E STALINIT rama.me jashteqitjen e enverit xhafa e taulant balla bejn ter qelbesiren e shqiperis sa nji mal .keta ne vend te fytyres kan byth majmuni .bastard e kokpalar i tha meta e ky pa nje pa dy ne vend te bllokut i hengri ngjalen.

  2. o Edo po hapni nje ministri droge JQJ! se vetem ashtu shpetoni nga skandalet. e di cke ti ma mire merru me droge sesa ti futesh duart ne xhepat e shqiptareve apo do ti besh te dyja?

  3. ke mohu grigorin e jo mo albert veliun. po nuk me besoi rilindasi “ipaemer”te pyesi MERO GELBAZEN

  4. a nuk e ka mohuar rama edhe te birin gregorin.por e morri kur greku ja rriti 18 vjeqar dhe i fuhej per tu ber kryebashkiak i tirabes.gjoja keperceu gardhin dhe u be familjar nga zhugan qe ishte.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu