• |
ide | kryesore
elvana1.jpg

Elvana Gjata një tjetër hit

Kënga "Disco Disco" arrin në rreth 2 milion klikime. Tjetër sukses i Florit, Elvanës dhe Kaos nga Prishtina.

eneda.jpg

Eneda Tarifa prezanton vajzën

Këngëtarja Eneda Tarifa ka prezantuar vajzën e saj Arian që tashmë ajo është e rritur. Nuk i ka rezistuar tundimit …

gjermania.jpg

Siguria gjermane

Deklarata e ish-futbollistit të Anglisë, Gary Lineker, se “futbolli është lojë në të cilën 22 futbollistë vrapojnë pas topit dhe …

eliza.png

Eliza Dushku i do shqiptarët

Akorja e njohur hollivudiane me origjinë shqiptare Eliza Dushku, vazhdon të promovojë në mënyrë fantastike në rrjetet sociale Shqipërinë dhe …

foto edit.jpg

Enver Hoxha i Edi Ramës

Në gjashtë muaj të qeverisjes së majtë, tema e enverizmit apo e rikthimit të hijes së tij, është diskutuar më …

0
Kthehu