• |
ide | kryesore
macja.png

Kotelja më e trishtuar në botë

Quhet Tucker dhe pamja e saj nuk tregon se është e lumtur. Kotelja është 1-vjeccare dhe ka një sëmundje gjenetike …

dafina z.jpg

Dafina Zeqiri nuk i duron dot rrobat

Këngëtarja Dafina Zeqiri ka postuar së fundmi një tjetër foto nudo në rrjetin social Tëitter. Kosovarja ka realizuar një set …

asamoah-segna-il-gol-del-vantaggio-in-juventus-chievo.jpeg

Pas Juves fiton edhe Roma

Juventus dhe Roma e nisën me fitore sezonin e ri të Serie A. Juve, në ndeshjen hapëse të kampionatit, mundi …

Kthehu