• |
ide | kryesore

Fier, 32-vjeçari qëllon veten me armë zjarri, në gjendje të rëndë për jetën

I pakategorizuar
auto_vetevrasje1436468850.jpg

Një 32-vjeçar ka qëlluar me armë zjarri veten e tij dhe ka mbetur i plagosur në gjendje të rëndë.

Ngjarja ka ndodhur në banesën e tij në lagjen “Sheq i Vogël” të Fierit. Ai është me inciale. A.K, ndërsa shkaqet e kësaj ngjarje nuk dihen ende.


32-vjeçari është transportuar në spital nga familjarët e tij. Policia ka nisur hetimet për të zbardhur motivet e plota.

Kthehu