• |
ide | kryesore

VIDEO/ Përplasen tifozët e Partizanit dhe Tiranës në derbin e basketbollit

Lajme, Të fundit

Ka shkaktuar përplasje mes tifozëve ndeshja derbi e basketbollit, mes Partizanit dhe Tiranës në pallatin e sportit Asllan Rusi. Jashtë impiantit ka pasur incidente të vogla mes grupimit të tifozerive “Guerrils” dhe “Fanatics”.

Të dyja grupimet kishin konfirmuar pjesëmarrjen në këtë sfidë. Para takimit janë ndaluar disa tifozë të Partizanit, për të shmangur përplasjet.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu