• |
ide | kryesore

Kërcënoi dhëndrin me armë, pranga 57-vjeçarit në Fier  

Lajme, Të fundit

Policia e Fierit arrestoi një 57-vjeçar në fshatin Levan, pasi kanosi dhëndrin e tij me armë gjahu.


Dyshohet se ishin motivet e pronësisë që shtynë Rrahman Lekën të kanoste dhënrin e tij G.S. 47-vjeç dhe më pas të qëllonte në ajër.


“U sekuestrua në cilësinë e provës materiale arma e gjahut çifte të cilën shtetasi Rrahman Leka e mbante me leje dhe 1 fishek arme gjahu,” njofton policia.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu