• |
ide | kryesore

VIDEO/ Plas sherri në dhomat e zhveshjes pas ndeshjes Vllaznia – Tirana

Sport

Në përfundim të ndeshjes së Kupës së Shqipërisë mes Vllaznisë dhe Tiranës ka pasur një incident në dhomat e zhveshjes. Lojtarët kanë vijuar në dhomat e zhveshjes sherrin e nisur në fushën e lojës. Në një video të publikuar nga “Tv 1 Channel”, shihen gazetarët që nxirren nga korridoret e “Loro Boriçit” nga policia.

Shihet edhe mbrojtësi i Tiranës, Uellison, teksa u tregon mjekëve të bardhebluve, shenjat e dhunës. Ndeshja përfundoi 1-0 në favor të Vllaznisë, por shkodranët u eliminuan pasi kishin humbur ndeshjen e parë 2-0. /LAPSI.al/ 


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu